Realizace


Rok realizace: 2013
OC LETMO se nachází v přímé blízkosti vlakového nádraží, autobusového nádraží a hlavního tramvajového uzlu v městě Brně. OC LETMO vzniklo po celkové rekonstrukci z bývalého kasina, které v roce 2002 vyhořelo. OC LETMO nabízí celkem cca 50 obchodních jednotek, rozložených do dvou podzemních a osmi nadzemních podlaží. Moderní budova zaujme nejen množstvím služeb, originálním designem, ale nádherným výhledem na Brno z vyšších pater.

Rok realizace: 2019-2020
Výstavba polyfunkčního bloku na Křenové – kanceláře, byty, parkování.

Rok realizace: 2013
Projekt komerčních ploch o celkové podlažní ploše 8 tisíc metrů čtverečních, jehož developerem je společnost Raiffeisen – Leasing, s.r.o., je vhodný pro umístění maloobchodních či velkoobchodních prodejen, pro autosalon, vzorkovny a kanceláře se skladovými prostory. Výhodná lokalita, která se nachází v blízkosti sjezdu z dálnice D1 a zároveň v blízkosti centra Brna, navazuje na rozrůstající se komerční zónu v Heršpické ulici a je vhodná pro klienty, kteří upřednostňují prostory v dosahu městského centra s dobrou viditelností provozovny.

Rok realizace: 2020

Plánovaná druhá fáze (budova B) přinese rozšíření o dalších 2 800 metrů čtverečních ploch určených pro obchody, kanceláře a sklady.