Realizace


Rok realizace: 2020

Nová sportovní nafukovací hala byla postavena díky úspěchu v projektu „Dáme na vás“, v rámci kterého mohou občané Brna rozhodovat o využití části městského rozpočtu. IFM GROUP a.s. zajistilo stavební povolení pro tuto sportovní halu vč. plynové přípojky. Hala bude postavena vždy na cca 5 měsíců v roce (dle počasí) na hřišti ZŠ Novoměstská. A sloužit bude jak mládeži tak dospělým sportovcům v různých sportovních odvětvích (fotbal, futsal, nohejbal, házená, florbal, aj.).

Sportovní hala byla slavnostně otevřena 18.3.2021

 

Rok realizace: 2018

Polyfunkční budova na ulici Křenová přímo u zastávky MHD - Masná. V budově se nachází komerční jednotky, 6 bytových jednotek a garážová parkovací stání pro nájemce a jejich návštěvy.

V současné době se zde nachází:

TETA drogérie, 

Trafika - tabák, tisk, 

PUXdesign - weby a e-shopy na míru,

Broker Consulting - finanční a realitní služby,

PF TECH - technické zabezpečení budov,

4fin Better together - majetkové poradenství ,

CENTURY 21 Bonus Brno - realitní kancelář,...

Rok realizace: 2019-2020
Výstavba polyfunkčního bloku budov Křenová 69a a 69b – kanceláře, byty, parkování. Veškeré bytové a komerční jednotky jsou v soukromém vlastnictví.

Své služby zde v současné době nabízí:

e-cut - digitální grafika,

MUDr. Hana Hendrychová - oční lékař,

Dětská skupina Bylinky,

WEI MEI Mudr. Kateřina Pospíšilová PhD. - čínská medicína,

Jobs Contact Consulting - personální agentura,...

Rok realizace: 2013
OC LETMO se nachází v přímé blízkosti vlakového nádraží, autobusového nádraží a hlavního tramvajového uzlu v městě Brně. OC LETMO vzniklo po celkové rekonstrukci z bývalého kasina, které v roce 2002 vyhořelo. OC LETMO nabízí celkem cca 50 obchodních jednotek, rozložených do dvou podzemních a osmi nadzemních podlaží. Moderní budova zaujme nejen množstvím služeb, originálním designem, ale i nádherným výhledem na Brno z vyšších pater.

V současné době se zde nachází obchodní jednotky a služby:

Skalara, Bamboo, Big food point, Monster bubble tea, Sun food bistro, Trdlokafe, UGO, Ignis club, Hranolkomat, Albert, Pekařství Makovec, OCEAN48, V&D, stánek s ovocem a zeleninou, Avenier - centrum očkování a cestovní medicíny, Generali pojišťovna, Květiny Radost, Heyday nails, směnárna, tabák point4u, PPL, mbank, eta, DM drogérie, Oriflame, NANI nails, 5D kino, aktin, FITINN, SAUNIA,...

Více info o centru na: www.ocletmo.cz

Rok realizace: 2013
Projekt komerčních ploch o celkové podlažní ploše 8 tisíc metrů čtverečních, jehož developerem je společnost Raiffeisen – Leasing, s.r.o., je vhodný pro umístění maloobchodních či velkoobchodních prodejen, pro autosalon, vzorkovny a kanceláře se skladovými prostory. Výhodná lokalita, která se nachází v blízkosti sjezdu z dálnice D1 a zároveň v blízkosti centra Brna, navazuje na rozrůstající se komerční zónu v Heršpické ulici a je vhodná pro klienty, kteří upřednostňují prostory v dosahu městského centra s dobrou viditelností provozovny.

V současné době jsou zde prodejny:

Dveře Šimbera, Konsepti, Hülsta,Finská sauna, MSJ nábytek, Kärcher, KASKO - stínící technika, SAPELI, PRÜM Designové dveře, schachermeyer, MEDICCO, Koupelny ProCeram, Jelínek nábytek, T.S.BOHEMIA.CZ, PODLAHY XXL, HANÁK - kuchyňské a interiéry, PESCAROLLO by Lenza design, CÍGLER HOME DESIGN, NUX. nábytek, swn moravia, LIGHT HOME, VESPERA, palatti, pet center, veterinární klinika VetPet, pneuservis,...

Rok realizace: 2020

Plánovaná druhá fáze (budova B) přinese rozšíření o dalších 2 800 metrů čtverečních ploch určených pro obchody, kanceláře a sklady.

Rok realizace: 2012
Polyfunkční budova v přímé blízkosti zastávky MHD - Masná. Součástí budovy jsou i podzemní garáže s místy pro nájemce a jejich návštěvy. V budově se nachází komerční jednotky, ordinace, obchod a bytová jednotka. 

Aktuálně v objektu sídlí:

Žabka - potraviny,

Arte Clinic - klinika plastické a estetické chirugie,

Fincentrum - finanční poradenství, Fincentrum reality - prodejn nemovitostí,

LOBEY Laboratories - výrobce 100% české přírodní kosmetiky,

MUDr. Markéta Stupková - ortodoncie,

MUDr. Jana Vašínová - gynekologie

Rok realizace: 2008
Polyfunkční budova přímo u zastávky MHD - Masná tj. 2 zastávky od centra města. V objektu se nachází komerční jednotky a 9 bytů k pronájmu vč. podzemních garážových stání pro nájemce i jejich návštěvy. 

V současné době v objektu sídlí:

Kooperativna pojišťovna, Oční studio Aleš Žejdl, Oční ambulance, Šárlinka - výroba pralinek, dortů, aj., kancelář SPD - Bc. Šafránková, Tatum Blockchain Services - startup, RI OKNA - tradiční český výrobce oken a dveří, Studio PROMĚNA, masáže - Olga Sedláčková, FYZIO MOTION - ordinace fyzioterapie, Human-Res - personální společnost, Mediclinic - MUDr. Vítová - praktický lékař pro děti a dorost, Dobeš&Dobešová - advokátní kancelář, TC správa nemovitostí - účetnictví,...

Další články...